JB - szkoła zaprasza właścicieli psów z terenu Łodzi i okolic

Psie przedszkole - Kurs metodyki szkolenia psów - Warsztaty dla młodych opiekunów psów

 Uwaga! Ze względu na zapowiadany mróz w sobotę i niedzielę, 17 i 18 marca nie będzie zajęć psiego przedszkola.

PRZEDSZKOLE - Jeszcze możemy przyjąć dwa szczenięta do grupy niedzielnej (P/3), która zacznie ćwiczenia 25 marca. Przyjmujemy też zgłoszenia do grupy sobotniej (P/4), która zacznie kurs 21 kwietniaZapraszamy! 

SZKOŁA -  Zajęciami teoretycznymi rozpoczął się Kurs metodyki szkolenia psów (POZIOM I) dla grupy I/1. Ćwiczeniami z psami zaczną się od początku kwietnia.  Przyjmujemy zgłoszenia do grupy I/2 Zapraszamy!      Grupa I/1 -  ćwiczenia w środy i piątki od godziny 18:00  (już brak miejsci I/2 - ćwiczenia we wtorki i czwartki od godziny 18:00.  

Zgłoszenia prosimy składać przez formularz ze strony szkoły.

             ZAPRASZAMY NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU - tam zdjęcia i filmy z zajęć

Uwaga!

Do końca kwietnia 2018 roku zawieszone zostają konsultacje z dojazdem do właściciela psa.

 


psie przedszkole, kurs przedszkola dla szczeniąt, nauka posłuszeństwa psów, tropienie, praca na śladzie własnym przewodnika, aportowanie, trening tropowy, nauka aportowania


POWRÓT
1999-2018 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms