"JB - szkoła przewodnikow" psów zaprasza na zajęcia

Psie przedszkole - Kurs metodyki szkolenia psów - Warsztaty dla młodych opiekunów psów

PRZEDSZKOLE -  Nowa grupa przedszkolna rozpoczęła kurs 5 sierpnia.  Kolejna grupa  (niedzielna) zaczyna zajęcia 27 sierpnia. Przyjmujemy zgłoszenia!

SZKOŁA - "Kurs metodyki szkolenia psów" rozpoczynamy 18 sierpnia (zebranie organizacyjne). Zajęcia w piątki i niedziele od godziny 18:00.  Kolejna grupa  planowana jest na początek września. Zajęcia w czwartki i soboty od godziny 18:00. Przyjmujemy zgłoszenia!

Zainteresowanych szkoleniem namawiamy do szybkiego podejmowania decyzji (i przesyłanie zgłoszeń), gdzyż wszystkie kursy szkolne muszą zakończyć zajęcia przed 1 listopada!

DZIECKO I PIES - 'Warsztaty Trenerskie dla Młodych Opiekunów Psów" - kolejna edycja planowana jest na koniec września.

 Uwaga! Od połowy czerwca do połowy sierpnia"JB - szkoła" jest zaangażowana w zlecone szkolenia poza Łodzią. Ze względu na lokalne kłopoty z dostępem do internetu mogę odpisywać na korespondencję z opóźnieniami. Proszę o cierpliwość i   wybaczenie. Można komunikować się ze mną telefonicznie: 508-21-28-23.  JB                                                                                      

 

ZAPRASZAMY NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU - tam zdjęcia i filmy z zajęć

 


psie przedszkole, kurs przedszkola dla szczeniąt, nauka posłuszeństwa psów, tropienie, praca na śladzie własnym przewodnika, aportowanie, trening tropowy, nauka aportowania


POWRÓT
1999-2017 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms