Kurs metodyki szkolenia psów

I poziom - podstawy szkolenia psów

Kurs metodyki szkolenia psów w zakresie tzw. posłuszeństwa podstawowego

Kurs przewidziany jest dla właściceli i opiekunów psów, których dojrzałość psychiczna umożliwia koncentrację uwagi na opiekunie przez co najmniej 45 minut. Dla większości psów jest to wiek około 7 - 8 miesięcy. Za górną granicę podatności na szkolenie podstawowe przyjmujemy wiek psa 2 - 3 lata.

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne oraz  praktyczne z własnym psem.

Uczestnicy kursu otrzymują pisemne materiały szkoleniowe oraz filmowy komentarz uzupełniający do wykładów, arkusze ewalucji postępów szkoleniowych, dokumentację filmową własnych treningów, pakiet wyselekcjonowanych linków do filmów instruktażowych oraz zaświadczenie ukończenia kursu.

Po ukończeniu kursu I POZIOMU pies nie ma jeszcze opanowanego posłuszeństwa (wg standardów wymagań egzaminów PT / OB), natomiast właściciel powinien zdobyć kwalifikacje do dalszego samodzielnego szkolenia. Może ćwiczyć z psem bez pomocy instruktorów "JB - szkoły" lub kontynuować edukację na II POZIOMIE SZKOLNYM.

Opłata za udział w kursie I POZIOMU wynosi 600 zł.

Filmy i zdjęcia z zajęć grup szkolnych sa dostępne na profilu szkoły, na Facebooku.

***

Zasady organizacji zajęć i uczestnictwa, Program, Miejsce zajęć - rozwiń kolejne podstrony z menu Szkoła

jak uczą się psy, jak komunikować się z psem, jak motywować psa do współpracy, jak koncentrować uwagę psa, jak korzystać z podstawowego sprzętu szkoleniowego, jak ułożyć plan szkolenia, jak poprawnie konstruować sesję szkoleniową

1999-2024 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms

Zgodnie rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, że: Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest JB PHU JOANNA BOHDZIUN w Łodzi.
  1. Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu
  2. Posiada Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne