JB - szkoła zaprasza właścicieli psów z terenu Łodzi i okolic

PRZEDSZKOLE  -  Przyjmujemy zgłoszenia do grupy przedszkolnej, która zacznie zajęcia 9 czerwca. Zapraszamy!

SZKOŁA  Kończy kurs stacjonarny ostatnia grupa przed wakacjami. Kolejna grupa rozpocznie zajęcia na przełomie sierpnia i września. Zapraszamy!

Zgłoszenia prosimy składać przez formularz ze strony szkoły (na lewym marginesie).

ZAPRASZAMY NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU - tam zdjęcia i filmy z zajęć

Zapraszamy opiekunów psów z Łodzi i okolic

Szkolenia dla właścicieli, opiekunów i miłośników psów pragnących doskonale porozumiewać się ze swymi podopiecznymi od wieku szczenięcego do późnej starości. Nie prowadzimy szkolenia sportowego ani użytkowego. Oferujemy Państwu:

• Psie przedszkole dla szczeniąt - socjalizacja, dobra komunikacja z opiekunami, wdrożenie podstaw kontrolowanego zachowania .
  • Kurs metodyki szkolenia psów w zakresie nauki posłuszeństwa podstawowego.
  • Treningi doskonalące umiejętności psa w zakresie posłuszeństwa.
  • Konsultacje indywidualne dla opiekunów psów.

​Na zajęciach "JB-szkoły" mile widziane są dzieci i młodzież (pod opieką dorosłych) wraz ze swoimi psimi pupilami.

„JB–szkoła” propaguje wiedzę o psach, zasadach dobrej komunikacji ludzi z psami, opartej na znajomości psiej psychologii i psich potrzeb. W ramach działań popularyzatorskich publikuje artykuły, wydaje materiały szkoleniowe oraz książki.

psy szkolenie, szkolenie posłuszeństwa psów, psie przedszkole, wakacje z psem, psy małych ras, gryfoniki

1999-2018 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity na Dz.U.2016.922 z dnia 2016.06.28) zwanej dalej "Ustawą", informujemy, że: Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest JB PHU JOANNA BOHDZIUN w Łodzi.
  1. Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu
  2. Posiada Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne