Kurs metodyki szkolenia psów

I poziom - podstawy szkolenia psów

Kurs metodyki szkolenia psów w zakresie tzw. posłuszeństwa podstawowego

 

Kurs przewidziany jest dla właściceli i opiekunów psów, których dojrzałość psychiczna umożliwia koncentrację uwagi na opiekunie przez co najmniej 45 minut. Dla większości psów jest to wiek około 6 - 7 miesięcy. Za górną granicę podatności na szkolenie podstawowe przyjmujemy wiek psa 2 - 3 lata.

Kurs obejmuje 6 - 8 godziny zajęc teoretycznych oraz  10 zajęć praktycznych z własnym psem.

Uczestnicy kursu otrzymują pisemne materiały szkoleniowe, arkusze ewalucji postępów szkoleniowych, dokumentację filmową własnych treningów, pakiet wyselekcjonowanych linków do filmów instruktażowych oraz zaświadczenie ukończenia kursu. 

 

Po ukończeniu kursu I POZIOMU pies nie ma jeszcze opanowanego posłuszeństwa (wg standardów wymagań egzaminów PT / OB), natomiast właściciel powinien zdobyć kwalifikacje do dalszego samodzielnego szkolenia. Może ćwiczyć z psem bez pomocy instruktorów "JB - szkoły" lub kontynuować edukację na II POZIOMIE SZKOLNYM.

 

Opłata za udział w kursie I POZIOMU wynosi 500 zł.  Osoby z psami kontujące szkolenie na POZIOMIE I bezpośrednio po kursie przedszkolnym płacą 450 zł.

 

Filmy i zdjęcia z zajęć grup szkolnych sa dostępne na profilu szkoły, na Facebooku.

 

***

Zasady organizacji zajęć i uczestnictwa, Program, Miejsce zajęć - rozwiń kolejne podstrony z menu Szkoła


jak uczą się psy, jak komunikować się z psem, jak motywować psa do współpracy, jak koncentrować uwagę psa, jak korzystać z podstawowego sprzętu szkoleniowego, jak ułożyć plan szkolenia, jak poprawnie konstruować sesję szkoleniową

1999-2021 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms

Zgodnie rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, że: Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest JB PHU JOANNA BOHDZIUN w Łodzi.
  1. Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu
  2. Posiada Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne