ZAJĘCIA DLA OPIEKUNÓW SZCZENIĄT

Szczenięta - ich rozwój, wychowanie przez zabawę, zasady komunikcji, nauka porządanych zachowań

Psie przedszkole - kurs dla opiekunów szczeniąt i ich podopiecznych

KURS PRZEDSZKOLNY przewidziany jest dla właścicieli i opiekunów szczeniąt będących w wieku od 3 do 6 (7) miesięcy .

- Zajęcia grupowe odbywają się jeden raz w tygodniu, w sobotę lub w niedzielę, w godzinach ustalonych z uczestnikami.

W zajęciach mogą uczestniczyć rodziny z dziećmi. 

- Zajęcia odbywają się w Łodzi, na Janowie, w terenie otwartym. W czasie zajęć przemieszczamy się. Ćwiczenia programowe wykonywane są zarówno w trakcie przejść, jak i na postojach.

- Wszystkie ćwiczenia mają charakter instruktażowy, czyli adresowane są do opiekunów psów. Celem jest wskazanie, w jaki sposób należy samodzielnie ćwiczyć z psem w domu oraz na spacerach.

- Po każdych zajęciach opiekunowie psów otrzymują mailem duży pakiet materiałów uzupełniających ćwiczenia oraz zadania do samodzielnego wykonania z psem w domu.

Kurs dla właścicieli szczeniąt obejmuje cztery spotkania. Czas trwania poszczególnych zajęć nie jest z góry określony, wynika każdorazowo z realizowanego programu i potrzeb uczestników, zazwyczaj około 2 godzin. 

- W programie kursu są ćwiczenia poprawnej komunikacji opiekunów z psem, kontroli ekscytacji psów w grupie, organizacji zabaw wychowawczych oraz ćwiczenia w zakresie nauki określonych zachowań i elementów tak zwanego posłuszeństwa z prezentacją różnych technik i metod szkoleniowych. Szczegółowy program uczestnicy otrzymują z pierwszym mailem organizacyjnym (po zarejestrowaniu zgłoszenia).

- Opiekunowie, w ramach wnoszonej opłaty,  mają zagwarantowaną możliwość konsultacji indywidualnych, bezpośrednio po zajęciach, telefonicznie bądź korespondencyjnie.

Opłata za kurs przedszkolny wynosi 350 zł.

Zgłoszenia prosimy przysyłać przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (na lewym marginesie strony).

Zdjęcia i filmy z zajęc osiego przedszkola można obejrzeć na profilu szkoły, na Facebooku: https://www.facebook.com/Joanna.Bohdziun/POWRÓT
1999-2023 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms

Zgodnie rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, że: Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest JB PHU JOANNA BOHDZIUN w Łodzi.
  1. Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu
  2. Posiada Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne